UNICARS CZ s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Mitsubishi ASX - Design

DYNAMIC SHIELD

Nové Mitsubishi ASX přichází se zcela přepracovanou čelní partií, která vyjadřuje vizuální identitu nové generace modelů značky Mitsubishi, označovanou „Dynamic Shield" (dynamický štít). Tento designový směr vyjadřuje odkaz postavený na tradici značky Mitsubishi, zároveň působí svěžím dojmem a evokuje jedinečný pocit bezpečí a ochrany pro řidiče i posádku.

I přes svůj aerodynamický tvar poskytuje nové Mitsubishi ASX překvapivě vyvýšenou polohu sedadel, prostorný a mimořádně pohodlný interiér. Zvýšený posed, kromě lepšího výhledu na silnici, také umožňuje snadnější nastupování a vystupování, díky čemuž je cestování s vozem mimořádně komfortní.


Exteriér

Přední maska nového Mitsubishi ASX má vzhled „dynamického štítu" s výrazným chromovým dekorem, který symbolizuje funkčnost a bezpečnost typickou pro vozy kategorie SUV od Mitsubishi Motors. Celistvý dojem čelních partií doplňují vodorovné lamely v horní části mřížky chladiče, které vzájemně propojují světlomety. Plynule se svažující masivní přední kapota se dvěma prolisy přispívá k vyšší bezpečnosti chodců a lepší viditelnosti z místa řidiče.

Boční část nového Mitsubishi ASX zdobí dvoubarevná slitinová 18" kola a černé plastové lemy blatníků. Svažující se zadní část karoserie snižuje a rozšiřuje siluetu nového Mitsubishi ASX, což nejenže podtrhuje jeho dynamický vzhled, ale má také pozitivní vliv na jízdní vlastnosti.

18" slitinová kola

Antena Shark Fin

Anténa Shark Fin

Chromovaná koncovka výfuku

Chromovaná koncovka výfuku

Zadní LED světla

Zadní LED světlomety

Ukazatele směru integrované v zrcátkách

Ukazatele směru jízdy integrované v zrcátkách

Mlhovky, LED světla pro denní svícení

Přední mlhové světlomety, LED světla pro denní svícení

Černé plastové lemy kol

Černé plastové lemy blatníků

Sportovní lemy dveří s logem ASX

Prahové lišty s logem ASX

Interiér

Ačkoliv bylo vynaloženo velké úsilí, aby byl model ASX zkonstruován do ideální velikosti pro potěšení z aktivní jízdy, určitě budete překvapeni i pohodlným a dobře dimenzovaným prostorem, který na Vás i Vaše pasažéry čeká uvnitř. Cestující na zadních sedadlech budou ohromeni dostatkem místa pro nohy i hlavu a všichni si budou užívat příjemného čalounění, které je k dispozici v kvalitní látce.

Interiér nového Mitsubishi ASX zkrášluje zapuštěný přístrojový panel inspirovaný tubusy motocyklů, měkké obložení středové části přístrojové desky, nebo důmyslně použité chromové akcenty. Celkově elegantní dojem dotváří nový tříramenný multifunkční volant s leskle černými plastovými výplněmi.

2DIN audiosystém s barevným dotykovým displejem SDA

Leskle černé provedení palubní desky

Ovladače klimatizace a vyhřívání předních sedadel

Středová loketní opěrka vpředu

Kožená hlavice řadicí páky

Sportovní hliníkové pedály

Multifunkční volant

Ovládací páčky řazení pod volantem

Dělená zadní sedadla

Originální příslušenství