UNICARS CZ s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI L200 - Technologie

L200 zvládne všechny druhy terénu

Na cestách Vás může překvapit ledacos. Aby Vás žádná situace nezaskočila, je nové Mitsubishi L200 navrženo tak, aby zdolalo veškerý terén. I ten nejstrmější. Dokonalé jízdní vlastnosti pocítíte jak při jízdě na silnici, tak při jízdě mimo ni.

Konstrukce L200 je zárukou maximální stability při jízdě v jakémkoliv terénu a perfektního kontaktu s jízdním povrchem. K solidním jízdním vlastnostem vozu v terénu napomáhá robustní rám vozidla a jeho aerodynamická karoserie výrazně přispívá k zajištění vysoké stability ve vyšších rychlostech při jízdě na dálnici. Spolehlivý a osvědčený pohon 4WD ve spojení s vyspělým podvozkem zachovává maximální kontakt s jízdním povrchem, díky čemuž máte za každé situace naprostou kontrolu nad vozidlem.


SYSTÉM POHONU SUPER SELECT 4WD-II

Systém 4WD Super Select byl původně vyvinutý pro legendární model Mitsubishi Pajero. Díky mezinápravovému diferenciálu umožňuje ponechat systém 4WD zařazený i na zpevněném povrchu. Pomocí voliče režimu pohonu můžete přepnout během jízdy z pohonu 2WD (2H) na 4WD (4H) v závislosti na momentálních podmínkách, a to až do rychlosti 100 km/h. Pokud se dostanete do nepříznivých podmínek, přepněte na režim 4HLc určený pro členitý terén nebo na 4LLc určený pro stoupání do prudkého svahu, bahno nebo hluboký sníh.

Prepínač pohonu 4WD

Robustní podvozek

Indikace zařazeného typu pohonu na přístrojovém panelu

EFEKTIVNÍ VÝKON

Nové Mitsubishi L200 páté generace navazuje na úspěšnou historii svých předchůdců.

Nyní přichází se zcela novým dieselovým motorem 2.4 DI-D MIVEC s variabilním časováním ventilů a v kategorii terénních pickupů zaujímá hned několik prvenství: je mimořádně úsporné díky nejnižší kombinované spotřebě ve třídě již od 6,4 l/100 km, má vynikající manévrovací schopnosti díky nejnižšímu poloměru otáčení ve třídě 5,9 m, přepraví nejvíce nákladu díky největší povolené hmotnosti jízdní soupravy převyšující 4 tuny a v neposlední řadě má nejpropracovanější systém pohonu 4WD, který umožňuje jen se zařazeným pohonem všech kol bezpečnou jízdu jak v nejtěžším terénu, tak na silnici.

Nejmenší poloměr otáčení ve třídě 5,9 m

Motor 2.4 DI-D MIVEC

Jedinečný aerodynamický tvar

Bezpečnost

Při nehodě je posádka vozidla chráněná 7 airbagy, které pomohou absorbovat energii nárazu. Systém SRS airbagů zahrnuje čelní airbagy, boční airbagy, okenní airbagy vpředu a kolenní airbag u řidiče, který značně snižuje riziko poranění dolních končetin.

Odolná, lehká karoserie

7 Airbagů

Odolná konstrukce

Komfort

Strategicky umístěná zvuková izolace, prvotřídní aerodynamika a tlumení vibrací přispívají k tiché a komfortní jízdě. Přestože se jedná o terénní pickup, je Mitsubishi L200 vybaven prvky typickými pro osobní vozy, aby Vám zpříjemnil cestování. Máte-li u sebe klíček od vozidla, díky systému bezklíčového ovládání (KOS) prostřednictvím tlačítek na vnějších klikách předních dveří můžete snadno zamknout či odemknout celé vozidlo. Zatmavovací vnitřní zrcátko automaticky zabraňuje oslňování od světlometů za Vámi jedoucích vozidel, aby byl zachován ničím nerušený výhled. Díky dvouzónové automatické klimatizaci si můžete nastavit zvlášť teplotu pro řidiče i spolujezdce pro zajištění dokonalého teplotního komfortu.

Bluetooth® hands-free LINK SYSTEM

Vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním proti oslnění

Dvouzónová automatická klimatizace

VYSPĚLÉ ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Trailer Stability Assist (TSA) zvyšuje stabilitu při jízdě s přívěsem. Pokud systém zachytí vybočení přívěsu, automaticky začne regulovat výkon motoru a brzdnou sílu přenášenou na jednotlivá kola, aby stabilizoval jak vozidlo, tak přívěs.

Asistent rozjezdu do kopce - HSA

Systém podpory udržování jízdního pruhu - LDW

Systém řízení stability a trakce - ASTC