UNICARS CZ s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


Vyberte si svůj diamant od Mitsubishi s bonusem až 198 000 Kč

Využijte jedinečnou nabídku a pořiďte si své vysněné nové Mitsubishi nyní s bonusem až 198 000 Kč. Ať už toužíte po malém městském voze jako je Space Star nebo Colt či nejvyspělejším plug-in hybridním SUV na trhu Eclipse Cross PHEV 4x4, teď je ten správný čas si kterýkoli model pořídit za nejvýhodnější cenu, která se nebude opakovat.

 

Představení modelů Mitsubishi

Geniální společník

Space Star

Výrazný sportovní design přední i zadní části vozu, luxusnější a kvalitnější provedení interiéru včetně čalounění a dekorů, nové bezpečnostní systémy, nízká spotřeba paliva a provozní náklady, nový propracovaný multimediální systém SDA 3 a typická japonská spolehlivost. To vše a mnohem více přináší nový Space Star.

Kompletní přepracování vozu, které navazuje na filozofii "Dynamic shield" proměnilo Space Star v elegantní, na pohled dynamický malý vůz se sebejistějším postojem, který si však zachoval rozměry potřebné k agilnímu pohybu ve městě.

 

Zrozen pro městská dobrodružství

NOVÝ COLT

Nové Mitsubishi COLT je nejvyspělejším vozem ve světě hatchbacků. Je kompaktní a snadno se s ním manipuluje, takže je ideální pro městská dobrodružství. Je nabitý bezpečnostními a asistenčními systémy, které jsou navrženy tak, aby usnadňovaly každodenní život na cestách.

Nové Mitsubishi COLT je k dispozici se dvěma čistě benzínovými motory a jedním hybridním pohonem. Špičkové zpracování a skvělé nastavení podvozku vás doslova nadchne. Díky špičkovým detailům v kabině bude každá jízda potěšením.

 

Svoboda objevovat

NOVÉ ASX

Posaďte se za volant a nové Mitsubishi ASX vám vzápětí vykouzlí úsměv na tváři. Kompaktní design SUV usnadňuje pohyb v hustém provozu. Pohodlně v něm může cestovat pět osob, navíc je vybaveno nejnovějšími asistenčními systémy, takže můžete cestovat po městě s naprostou jistotou.

Toto dynamické SUV je snem řidičů z velkých měst. Je radost ho řídit, snadno se s ním parkuje a široká nabídka pohonných jednotek sahá od klasických úsporných spalovacích motorů s nízkými emisemi po úchvatný plug-in hybrid. S tvarovanou kapotou, výraznými LED světlomety a výraznou maskou chladiče působí nové Mitsubishi ASX velmi sebevědomě, jako stvořené pro město.

 

Nejvyspělejší plug-in hybrid 4x4

ECLIPSE CROSS PHEV 4X4

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV je sportovní SUV, jehož výrazný design, vytříbená japonská kvalita, jízdní dynamika, promyšlené uspořádání a pokrokové prvky výbavy posouvají vůz na zcela novou úroveň. Dvě historické cesty se právě protínají a míří společně do nové budoucnosti. Pravě teď nastal čas vyrazit do lepší budoucnosti s unikátní technologií plug-in hybrid! Nový Eclipse Cross PHEV umožňuje standardní i rychlé nabíjení!

Vpředu si lze povšimnout další vývojové varianty dynamického štítu (Dynamic Shield), vyjadřující dynamické jízdní schopnosti SUV i schopnost bezpečně ochránit všechny na palubě. Design přídě završuje modernizované uspořádání světel s ostřejším sportovním vzhledem. Charakter SUV potvrzují ochranné kryty pod předním i zadním nárazníkem.

 

*Nabídka platí do konce března nebo do vyprodání zásob.