UNICARS CZ s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


PROGRAM NÁHRADNÍCH VOZIDEL MITSUBISHI 

Vážení zákazníci, velice si vážíme toho, že se svým vozem Mitsubishi pravidelně navštěvujete Náš autorizovaný servis. Přestože vozidla značky Mitsubishi Motors se z hlediska spolehlivost řadí k absolutní špičce, vyžadují pravidelnou údržbu a občas mohou vyžadovat servisní zásah.

Jsme si vědomi, že čekání na Váš vůz může být pro Vás ztráta drahocenného času, obzvlášť když některý servisní úkon vyžaduje delší časový interval, který bohužel v rámci udržení kvality nezkrátíme. Protože chápeme, že i po dobu opravy Vašeho vozu může být pro Vás zajištění mobility naprosto nezbytné, nabízíme Vám možnost po dobu opravy nebo jeho pravidelné údržby zapůjčení náhradního vozidla Mitsubishi za velmi výhodných podmínek:

  • náhradní vozidlo si můžete převzít v našem autorizovaném servisu Mitsubishi Motors
  • vozidla jsou ve 100% technickém stavu a čistotě
  • každý vůz má platnou dálniční známku, povinnou výbavu a zákonné pojištění vč. havarijního
  • ceny půjčovného jsou stanoveny velmi příznivě

 

Věříme, že službu zapůjčení náhradních servisních vozidel Mitsubishi rádi využijete a že s ní budete, stejně tak jako s ostatními službami značky Mitsubishi Motors, plně spokojeni.

Pokud se k nám do autorizovaného servisu objednáváte přes webový formulář ON-LINE SERVIS, lze v objednávce rovnou označit, zdali po dobu opravy Vašeho vozu budete mít o náhradní vůz Mitsubishi za zvýhodněných podmínek zájem.

Níže uvádíme přehled a ceny půjčovného našich náhradních vozidel :

2x Mitsubishi ASX 1.6 MIVEC 5MT

Denní půjčovné 422 Kč
Cena za 1 km při překročení denního limitu 100 km: 3,20 Kč za km

1x Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 6MT

Denní půjčovné 600 Kč
Cena za 1 km při překročení denního limitu 100 km: 4,90 Kč za km

nahradni vozidlo Mitsubishi